Awaryjne otwieranie samochodów

omu z nas nie zdarzyło się na chwilę zapomnieć, zdenerwować lub zamyślić. Chwila nieuwagi i klucze zatrzaśnięte w samochodzie lub bagażniku. Zdarza się również, że klucze zostają nam skradzione lub gdzieś je zostawimy bądź wiele innych zdarzeń, które powodują brak możliwości dostania się do auta. W takiej sytuacji nie traćcie Państwo głowy i zadzwońcie do nas. My bezinwazyjnie, nie uszkadzając Waszego pojazdu, otworzymy go, gwarantując konkurencyjne ceny i maksimum profesjonalizmu.

Wykonując usługi ślusarskie w zakresie awaryjnego otwierania drzwi samochodowych, korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów na rynku oraz profesjonalnego sprzętu, narzędzi i oprogramowania, aby otworzyć drzwi Państwa pojazdu „bez klucza”, nie niszcząc przy tym zamka, szyb lub karoserii.

Otworzymy samochody popularnych marek takich jak: Audi, BMW, VW, Skoda, Porsche, Toyota, Mazda, Fiat, Dacia, Renault, Peugeot, Citroen, Jeep, Chevrolet, Dodge, KIA, Hyundai i wiele innych.

Otwieramy wszystkie zepsute, zablokowane, zaklejone, z kluczykiem w środku lub bez kluczy auta – nie powodując żadnych uszkodzeń, sprawnie, szybko i co ważne 365 dni w roku, całodobowo, również w święta, w konkurencyjnych cenach. Przyjedziemy do zamkniętego samochodu natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Łodzi, m.in.: Bałuty, Polesie, Retkinia, Górna, Chojny, Widzew, Śródmieście, Janów, Olechów
Z usług naszej firmy można skorzystać również na terenie takich miejscowości jak: Pabianice, Zgierz, Rzgów, Aleksandrów-Łódzki, Konstantynów-Łódzki, Tuszyn, Ksawerów, Andrespol, Stryków i inne w promieniu 40km od Łodzi.


AD-Serwis 24h   /   tel.: 607 922 486   /   Łódź, ul. Hufcowa 24b lok. 9