Awaryjne otwieranie drzwi

Zawsze, gdy przytrafi się Państwu zgubić klucze, zatrzasnąć drzwi, złamać klucz w drzwiach Waszego domu, mieszkania lub firmy lub po prostu zamek odmówi posłuszeństwa – dzwońcie do naszych fachowców.

Otwierając drzwi na własną rękę narażacie się Państwo na dodatkowe i niepotrzebne koszty oraz ryzyko całkowitego zniszczenia wkładki w zamku, a nawet konstrukcji drzwi zewnętrznych lub wewnętrznych. Nie warto zatem samemu tego robić. Zostawcie to naszym profesjonalistom, dla których otwarcie drzwi nie będzie stanowiło żadnych problemów. Nasi specjaliści zajmujący się awaryjnym otwieraniem drzwi, proponują profesjonalne usługi ślusarskie.

Awaryjne otwieranie zamków w drzwiach to domena naszej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli rozwiązać Państwa problem z dostaniem się do domu, mieszkania bądź biura.

Podjęte przez naszych ślusarzy czynności są całkowicie bezinwazyjne. Używamy i stosujemy sprawdzone metody oraz profesjonalny sprzęt, co daje gwarancję, że po naszych usługach na Waszych drzwiach nie pozostanie nawet najmniejszy ślad po ich awaryjnym otwarciu.

Otworzymy zamki wszystkich popularnych marek i producentów, jak również zamki niekonwencjonalne.

Działamy przez cały rok, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając tym samym najwyższą jakość usług i ich niezawodność.

Obsługujemy wszystkie dzielnice Łodzi, m.in.: Bałuty, Polesie, Retkinia, Górna, Chojny, Widzew, Śródmieście, Janów, Olechów
Z usług naszej firmy można skorzystać również na terenie takich miejscowości jak: Pabianice, Zgierz, Rzgów, Aleksandrów-Łódzki, Konstantynów-Łódzki, Tuszyn, Ksawerów, Andrespol, Stryków i inne w promieniu 40km od Łodzi.


AD-Serwis 24h   /   tel.: 607 922 486   /   Łódź, ul. Hufcowa 24b lok. 9